Bez rejestracji i logowania

bez rejestracji logowania

Dobry portal randkowy charakteryzuję się kilkoma cechami, między innymi takimi jak duża liczba użytkowników, prostota w użytkowaniu, przyjemny dla oka wygląd strony, a przede wszystkim weryfikacja “realności” użytkowników. Najczęściej weryfikacji podlegają kobiety, nie rzadko zdarza się, że ktoś lubi podszywać się pod seksowne Panie. Przyznajcie się sami przed sobą, nie chcielibyście się w kimś zadurzyć, aby potem okazało się, że wasz wybranek jest innej płci niż sądziliście.

Dobry portal randkowy bez logowania i rejestracji - czy istnieje?

Pewna część czytelników będzie rozczarowana lub będzie miała inne zdanie, ale naszą odpowiedź brzmi NIE. Od najmłodszych lat wpajano nam do głowy, że nie można wierzyć nieznajomych. Niestety w internecie, a w szczególności na portalach randkowych ta zasada sprawdza się w 100%. Mniejszy problem będzie gdy twój wymarzony partner lub partnerka będzie wyglądać zupełnie inaczej niż na zdjęciach. Poważne rozczarowanie nadejdzie wtedy kiedy on lub ona będzie starsza o kilkadziesiąt lat lub innej płci niż ma to zaznaczone w profilu.

Dobrych i sprawdzonych portali randkowych bez rejestracji i logowania nie ma. Jednak do rejestracji wymagane jest tylko konto e-mail, którego założenie jest w 100% darmowe np. tutaj poczta WP lub poczta O2, sam proces rejestracji jest szybki i nie powinien sprawić Wam problemów.

Polecane portale randkowe

Jeśli szukasz seks przygody:

Polecany portal randkowy

Dlaczego powyższe portale? Dlatego, że są one skierowane do określonych grup użytkowników oraz to, że WYMAGAJĄ REJESTRACJI. Kobiece profile i konta są weryfikowane przez moderatorów. Osobiście wolę spędzić 5 minut na procesie rejestracji, ale mieć pewność, że osoba z którą piszę jest tym za kogo się podaję.

Dodaj do zakładek Link.

Komentarze są wyłączone.