Internetowy podryw

Nie masz odwagi podejść do dziewczyny, a internetowy podryw Ci nie wychodzi. Masz brzydką twarz jak noc listopadowa i nie łapiesz par na Tinderze . Nie wiesz gdzie szukać kont Snapchat łatwych dziewczyn do wysyłania nudesów. Może to zabrzmi dość oklepanie, ale musisz zacząć od zmian. Zmian siebie. Nie fryzury, stylu ubierania czy znalezienia na siłę “pasji”. Chociaż wymienione punkty są MEGA ważne, zacznij od zmiany podejścia do siebie, życia oraz innych, głownie kobiet rzecz jasna.

UWAGA!! Poniższe porady mogą pomogą Ci w przygodnym seksie oraz znalezieniu zboczonej kobiety do wysyłania nudes`ów. Na ich podstawie nie zbudujesz zdrowego związku – tak mówią znawcy

Jeśli nie chcę Ci się czytać całości zapraszam na koniec strony. Tam jest podsumowanie całego wpisu. Nie przedłużając zaczynamy z mocnym przytupem:

1. Bądź sobą – BZDURA
Zdziwiony? Nie dziwie Ci się, ale bądźmy szczerzy gdyby wystarczyło bycie sobą to by Cię tutaj nie było.
Lubisz łowić ryby? NIE MÓW JEJ TEGO przy pierwszym kontakcie, bo jedyny kij jaki zamoczysz to ten od wędki… wymyśl coś ciekawego. Jesteś windykatorem długów komorniczych, dużo siedzisz za biurkiem, więc lubisz wypady rowerowe w góry, jeździsz po lasach czy tam latasz na paralotni. Tylko warto najpierw warto coś przeczytać o tym swoim hobby, aby twoja wybranka nie zagięła Cię na tym co to ster burta….

2. Bądź bogaty
Jeśli jesteś to Ci szczerze gratuluje, aaaaaale jeśli nie jesteś, a tak pewnie niestety jest, spraw aby tak myślała. Tylko z umiarem i rozumem. Nie wmawiaj jej, że jesteś synem milionera, a przyjedziesz po nią rowerem. Daj jej do zrozumienia, że kasę masz, ale nie lubisz się z nią obnosić. Jeśli dojdzie do spotkania nie kupuj jej drogich prezentów bo albo się przyzwyczai albo co gorsza będzie Cię wykorzystywać i ucieknie przed decydującym momentem. Kup jej jakiś bukiecik kwiatów, ale nie róże tylko słoneczki albo jakieś inne stokrotki – tulipany też są mega oklepane. Chyba, że w rozmowie wyjdzie, że lubi chryzantemy to kup jej chryzantemy.

3. Bądź dorosły??
Jeśli masz 18 lat wstaw sobie lat 21 i poluj na swój przedział wiekowy – tzn taki jaki masz w rzeczywistości, łatwiej jest złapać kontakt z rówieśniczką. Dlaczego większy? Bo tak. Kobiety po ukończeniu szkoły częściej wiążą się ze starszymi mężczyznami gdyż szukają stabilizacji, szybciej dorastają ble ble ble takie tam głupoty. Po prostu gdyby szukała bolca w swoim wieku to by byłą w związku z jakimś Oskarkiem z klasy czy tam roku. Największym problem będzie tutaj jest twoje zachowanie. Musisz wyczuć czy jesteś spokojnym Janem z planem na przyszłość czy Jasiem który dla beki robi sobie foty z hulajnogą – nie używaj słowa beka jeśli wybrałeś wersję Pana Jana. Szeroki uśmiech wiąże się z szeroko rozłożonymi nogami, ale nie zawsze pajacowanie i śmieszki się do tego nadaję. Myśl, obserwuj i badaj teren.

4. Gdzie one są?
Jeśli szukasz kobiety troszkę hmmm….otwartej , to wybacz, ale na dorocznym zlocie fanów gier planszowych zboczone kobiety nie są często widywane Podstawowym miejscem są portale erotyczne. Załóż sobie konto na jakimś portalu randkowo-erotycznym gdzie takie kobiety się rejestrują. Tam gdzieś na dole wrzucę linki do rejestracji, aby nie psuć mojej ładnej ściany tekstu. Jest to też jakiś sposób na punkt 2. Wykup sobie tam jakiegoś VIPa czy inne konto premium – pomyślą, że jednak coś tak pieniędzy masz i nie dziadujesz. Niestety spam będzie wymagany, ale dasz sobie rade. Tylko jak już spamujesz to z głową. Nie leć Ctrl+C, a potem Ctrl+V. Pisz dwa zdania z czego jedno związane z uroczą Klaudią. Zgrabnie przechodzimy do pkt 5

5. Początek rozmowy
Widzisz dobrą laskę na portalu. Ma śmieszną czapkę z pomponem i parą przytulających się pingwinów. Zaczynasz rozmowę tak: “hehe ale fajne pingwiny, chcesz się ze mną tak poprzytulać” – brawo właśnie Natalka usłyszała milionowy tekst o swojej czapce. Zaskocz ją czymś idiotycznym. Stoi obok świerka? Zapytaj jakie jest jest ulubione drzewo. Jabłoń, nie lubisz jabłoni bo musiałeś w zeszłym roku zdjąć swojego małego kotka z jabłoni i Cię podrapał. Kot nie żyje – chyba, że masz na prawdę kota to go nie uśmiercaj.
Po prostu użyj mózgu i bądź inny, nie bądź pospolity. Zwracaj uwagę na szczegóły, które inni omijają. Komplementy, że ma ładne oczy czy fajną spódniczką ją nie zaskoczy. Pytanie o to czy lubi nudesy jest zaliczane do pytań zakazanych

6. Udało się, odpisała.
Odpisała to jest już większa połowa sukcesu, teraz gadka szmatka o niczym. Nie siedźcie tam długo. Zaproponuj jej przejścia na FB. Nie zgodzi się od razu na 95%. To może chociaż snap? OK mamy snapa. Teraz wyślij jej koniecznie na powitanie swojego ku.. kciuka. Nic innego. Penisy działają tylko w filmach porno. Przy pierwszej rozmowę nie pytaj jej czy wysyła nudesy. Prosząc ją o zdjęcia nie żądaj od razu nagich fot z marchewką w ustach tylko o cokolwiek – przecież nie zależy Ci tylko na seksie. Jeśli wstydzi się wysłać normalne zdjęcie to odpuść na kilka minut godzin i lat. Po drugiej prośbie gdy odmówi wspomni coś o spotkaniu. Jeśli widzisz, że idzie oporni olej. Tego światu jest pół kwiatu czy tam odwrotnie

Podsumowanko:

 1. Zmień podejście do ludzi i samego siebie.
 2. Pokaż lub udawaj, że jesteś interesującą osobą.
 3. Daj jej do zrozumienia, że masz pieniądze, ale się nimi nie obnoś.
 4. Wyczuj na jakim “poziomie emocjonalnym” i etapie życia lubi facetów.
 5. Odpowiednich kobiet należy szukać w odpowiednich miejscach
 6. Pisz do wszystkich kobiet. Tych ładnych i tych brzydkich – poćwiczysz sobie rozmowę o niczym
 7. Zacznij rozmowę w ciekawy sposób. Zwracaj uwagę na szczegóły które inni omijają.
 8. Nie praw na początku rozmowy oklepanych komplementów.
 9. Postaraj się przejść z kobietą na inny, bardziej “prywatny” komunikator.
 10. Nie bądź nachalny i napalony
 11. Jeśli nie wykazuję tobą zainteresowania to w 94% tego już nie zmienisz. Odpuść i szukaj dalej. Pierwsze wrażenie jest najważniejsze.

 

Dodaj do zakładek Link.

Komentarze są wyłączone.