Bezpieczne nudesy

SEXTING jest to wysyłanie erotycznych wiadomości oraz zdjęć na wszelkiej maści komunikatorach typu messenger, snapchat czy telegram. Ze względu na to, że snapchat domyślnie usuwa wszelkie wiadomości po 24h, a zdjęcia możemy obejrzeć 2 razy i to w dodatku tylko przez określony czas, aplikacja ta stała się ulubionym komunikatorem dla zboczuszków. Coraz częściej tzw nudesy są wysyłane za pomocą aplikacji telegram, jednak tam zdjęcia nie są usuwane automatycznie przez aplikację. Część oficjalną mamy za sobą, więc możemy przejść do naszego głównego tematu.

Gdzie znaleźć kobiety które wysyłają nudesy?

Poniżej przestawiliśmy najlepsze portale randkowy, miejsca gdzie znajdziesz kobiety chętne do wysyłania erotycznych zdjęć:

Dlaczego portal Figll? Dlatego, że ten portal jest skierowany w 100% do takich osób jakich szukamy, a ponad 40% użytkowników stanowią kobiety. Portal randkowy wymaga rejestracji, jednak dzięki temu profile i zdjęcia kobiet są weryfikowane przez administrację. Dostający nudesy masz 100% pewność, że są one prawdzie.

Przykładowe profile z portalu Figll:

Ania 22 lata
MILENA 20 lat
KLAUDIA 27 lat
WIKA 21 laT
KASIA 25 lat
LAURA 19 lat
MONIKA 22 lat
SYLWIA 20 lat

PROFILE SĄ W PEŁNI WIDOCZNE TYLKO DLA ZAREJESTROWANYCH UŻYTKOWNIKÓW PORALU

ZASADY BEZPIECZNEGO SEXTINGU

1.Nie każdy wysłany Snap (ten taki który znika) jest prawdziwy. Może to nie jest najważniejsze, ale chciałem aby każdy o tym się dowiedział. Jest mnóstwo sposobów na fałszywe wysyłanie nudes`ów. Zaczynając od aplikacji stworzonych do tego, a kończąc na łatwą manipulacją narzędziami wbudowanymi w aplikację. Z tego względu spróbuj się upewnić, że odsyłane nagie zdjęcia kobiet są faktycznie ich własnymi.

2.Nie przestrasz jej. Bądźmy szczerzy. Wysyłanie obcej osobie penisa zamiast dzień dobry nigdy nie jest dobrym pomysłem. Po pierwszy: nie jesteś pewien czy ma na to ochotę i cokolwiek Ci odeślę. Po drugie: na 99% ucieknie i dostaniesz blokada na snapchacie. Po trzecie: patrz punkt 1. Po czwarte: jeśli wyślesz jej penisa w pierwszej wiadomości to co innego jeszcze masz do zaoferowania? Chyba, że sprawa jest postawiona jasno i umówiliście się na wysyłanie zboczonych zdjęć.

3.Bądź anonimowy. Jest to zasada której kurczowo się trzymam od zawsze. Nie ważne jak przystojny jesteś, nigdy nie wysyłaj nagich zdjęć z widoczną twarzą. Nigdy nie wiesz do kogo wysyłasz swoje nagie zdjęcia, nawet jeśli tą osobę znasz dłuższy czas, nagle może się okazać, że jest zwykłą wariatką i będzie chciała wyciągnąć od Ciebie kasę. Dodatkowo radzę założyć dodatkowo konto Snapchat tylko i wyłącznie do wysyłania nudes`ów. Raz wysłanego snapa nie da się zawrócić!!

4. Zastanów się komu je wysyłasz. Stara zasada internetowych czatów mówi, że: Jeśli kobieta Ci piszę, że ma 16 lat to tak naprawdę ma lat 14, jeśli kobieta Ci piszę, że ma 18 lat to tak na prawdę ma 16 lat, jeśli kobieta Ci piszę, że ma 22 lata to tak na prawdę ma 40 lat lub jest facetem. Może wydawać się głupie lub śmieszne, ale warto w tej kwestii nie naginać prawa.

Dodaj do zakładek Link.

Komentarze są wyłączone.