YouDate – twoje erotyczne miejsce w sieci

Sex randki

Sex kamerki

Nudesy i nudeski czyli to co lubimy najbardziej!

SEXTING jest to wysyłanie erotycznych wiadomości oraz zdjęć na wszelkiej maści komunikatorach typu messenger, snapchat czy telegram. Ze względu na to, że snapchat domyślnie usuwa wszelkie wiadomości po 24h, a zdjęcia możemy obejrzeć 2 razy i to w dodatku tylko przez określony czas, aplikacja ta stała się ulubionym komunikatorem dla zboczuszków. Coraz częściej tzw nudesy są wysyłane za pomocą aplikacji telegram, jednak tam zdjęcia nie są usuwane automatycznie przez aplikację. Część oficjalną mamy za sobą, więc możemy przejść do naszego głównego tematu.

Gdzie znaleźć kobiety które wysyłają nudesy?

Kobiety chętne do wysyłania lub wymiany nudasami najłatwiej znaleźć na portal randkowych. Oczywiście szukanie ich na portalu Tinder i Badoo będzie bez owocne. Zboczonych kobiet należy szukać na portalu randkowym ukierunkowanym na seks randki. Poniżej przestawiliśmy najbardziej popularny wśród kobiet portal randkowy, miejsca gdzie znajdziesz kobiety chętne do wysyłania erotycznych zdjęć:

Dlaczego portal Figll? Dlatego, że ten portal jest skierowany w 100% do takich osób jakich szukamy, a ponad 40% użytkowników stanowią kobiety. Portal randkowy wymaga rejestracji, jednak dzięki temu profile i zdjęcia kobiet są weryfikowane przez administrację. Dostający nudesy masz 100% pewność, że są one prawdzie.

Gdzie wysyłać nudesy?

Pamiętaj, że szukając kobiety idealnej trzeba szukać w idealnym miejscu…

DOŁĄCZ ZA DARMO DO NAJWIĘKSZEJ GRUPY WYSYŁAJĄCEJ NUDESY

UWAGA! ZDJĘCIA UŻYTKOWNIKÓW SĄ W PEŁNI WIDOCZNE TYLKO DLA OSÓB ZAREJESTROWANYCH

CHCESZ POZNAĆ TE KOBIETY I WIELE WIĘCEJ? DOŁĄCZ ZA DARMO !

ZASADY BEZPIECZNEGO SEXTINGU

1.Nie każdy wysłany Snap (ten taki który znika) jest prawdziwy. Może to nie jest najważniejsze, ale chciałem aby każdy o tym się dowiedział. Jest mnóstwo sposobów na fałszywe wysyłanie nudes`ów. Zaczynając od aplikacji stworzonych do tego, a kończąc na łatwą manipulacją narzędziami wbudowanymi w aplikację. Z tego względu spróbuj się upewnić, że odsyłane nagie zdjęcia kobiet są faktycznie ich własnymi.

2.Nie przestrasz jej. Bądźmy szczerzy. Wysyłanie obcej osobie penisa zamiast dzień dobry nigdy nie jest dobrym pomysłem. Po pierwszy: nie jesteś pewien czy ma na to ochotę i cokolwiek Ci odeślę. Po drugie: na 99% ucieknie i dostaniesz blokada na snapchacie. Po trzecie: patrz punkt 1. Po czwarte: jeśli wyślesz jej penisa w pierwszej wiadomości to co innego jeszcze masz do zaoferowania? Chyba, że sprawa jest postawiona jasno i umówiliście się na wysyłanie zboczonych zdjęć.

3.Bądź anonimowy. Jest to zasada której kurczowo się trzymam od zawsze. Nie ważne jak przystojny jesteś, nigdy nie wysyłaj nagich zdjęć z widoczną twarzą. Nigdy nie wiesz do kogo wysyłasz swoje nagie zdjęcia, nawet jeśli tą osobę znasz dłuższy czas, nagle może się okazać, że jest zwykłą wariatką i będzie chciała wyciągnąć od Ciebie kasę. Dodatkowo radzę założyć dodatkowo konto Snapchat tylko i wyłącznie do wysyłania nudes`ów. Raz wysłanego snapa nie da się zawrócić!!

4. Zastanów się komu je wysyłasz. Stara zasada internetowych czatów mówi, że: Jeśli kobieta Ci piszę, że ma 16 lat to tak naprawdę ma lat 14, jeśli kobieta Ci piszę, że ma 18 lat to tak na prawdę ma 16 lat, jeśli kobieta Ci piszę, że ma 22 lata to tak na prawdę ma 40 lat lub jest facetem. Może wydawać się głupie lub śmieszne, ale warto w tej kwestii nie naginać prawa.